Swięta Bożego Narodzenia 2020

swieta 1

Koleżanki i Koledzy Szanowni Przyjaciele !!!

Mija szczególny rok w historii Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Służby Celnej w Przemyślu. Rok szczególny z powodu trwającej pandemii COVID 19 , która w sposób znaczący odmieniła nasze życie przetrzebiła nasze szeregi oraz ograniczyła działalność naszego Stowarzyszenia. Nasze spotkania w mijającym roku ograniczyły się tylko do wspólnego świętowania Dnia Służby Celnej.

Na wieczną Służbę odeszło od nas kilku naszych kolegów. Wspomnijmy kolegę Wiesława Tylińskiego kolegę Maćka Fedyka i kolegę Zbyszka Jakobinę . Nie mogliśmy uczestniczyć w ich pożegnaniu w sposób w jaki na to zasłużyli czego bardzo żałujemy. Wspominajmy ich w naszych myślach , rozmowach i wspomnieniach. Przy najbliższym spotkaniu odwiedzimy ich groby i będzie to nasze pożegnanie z nimi.

Zbliżają się Święta Bożego narodzenia . Czas szczególny dla nas ponieważ zawsze spotykaliśmy się przy tej okazji na spotkaniu opłatkowym. W tym roku decyzją Zarządu , a także z powodu ograniczeń administracyjnych dotyczących organizacji spotkań, zmuszeni jesteśmy odstąpić od organizacji tego spotkania. Życzmy sobie zdrowia i spokoju w te nadchodzące Święta. Niech upłyną one w rodzinnej przyjaznej atmosferze. Wyrażamy nadzieję , że w przyszłym roku nadrobimy stracony czas i będziemy się spotykać znacznie częściej a okazji do wspominania odchodzących kolegów więcej  nie będzie.

Namawiajmy młodszych kolegów i koleżanki którzy przeszli na emeryturę do wstępowania do naszego Stowarzyszenia. Mam nadzieję , że pierwsze walne zebranie w przyszłym roku odbędzie się w znacznie poszerzonym składzie i będziemy planować dalsze spotkania i projekty wzajemnej pomocy przekazując kierowanie naszą organizacją nowemu pokoleniu.

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzy wszystkim

Zarząd Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Służby Celnej w Przemyślu.

 

 

images

swieta 1

 

Please publish modules in offcanvas position.