1 % PIT

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów                                                                                                                Przemyśl, dnia 16.01.2021

Służby Celnej w Przemyślu

Organizacja Pożytku Publicznego

KRS 0000448983                                

                                                           Koleżanki i Koledzy

                                    P.T. funkcjonariusze i pracownicy KAS

                                      Przyjaciele Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Służby

                                      Celnej w Przemyślu

                                   Informuję że założone w 2013 roku Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Służby Celnej w Przemyślu od 2015 roku jest Organizacją Pożytku Publicznego działającą na zasadach ustalonych w Ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Stowarzyszenie zrzesza byłych funkcjonariuszy Służby Celnej a podstawowym celem naszej organizacji jest działalność społecznie użyteczna, o której mowa w art. 4 ust pkt 10 Ustawy polegająca na pomocy osobom w wieku emerytalnym oraz integracji środowiska funkcjonariuszy celnych w stanie spoczynku.

Nasza skuteczność w niesieniu pomocy naszym koleżankom i kolegom w dużej mierze jest uzależniona od wsparcia koleżanek i kolegów będących w służbie i pomocy polegającej na przekazaniu w rozliczeniu rocznym 1 % podatku dochodowego jak również wsparcie Stowarzyszenia w formie dobrowolnych nawet niewielkich wpłat na nasze konto. Otrzymane od Was środki będą przeznaczone na pomoc wszystkim potrzebującym emerytom i rencistom

Mając na uwadze powyższe zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie 1% PIT na rzecz na rzecz naszego Stowarzyszenia umieszczając nr KRS 0000448983 w rubryce 137 deklaracji.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej http://seirsc.pl/ lub https://www.facebook.com/seirsc i zapoznania się z naszą działalnością oraz realizowanymi działaniami. Znajdziecie tam wszelkie potrzebne informacje, a w zakładce „galerie” możecie obejrzeć dokumentację fotograficzną naszych spotkań oraz umieścić swoje galerie zdjęciowe przesłane uprzednio na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy wszystkich odchodzących ze służby ze względu na nabycie uprawnień emerytalnych do wstępowania do naszego Stowarzyszenia. Szczegóły i formularz deklaracji członkowskiej na http://seirsc.pl/

                                                                                                       W imieniu i z upoważnienia Zarządu

                                                                                                       v-ce Prezes Zarządu

                                                                       Stanisław Trojnar

Please publish modules in offcanvas position.