Nowy Rok 2019

Koleżanki i Koledzy !!!

W nowym 2019 roku życzę wszystkim zdrowia i pomyślności. Dla  Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Służby Celnej niech będzie to rok dalszego rozwoju osobowego wielu udanych i niezapomnianych imprez i wzajemnych spotkań oraz wzajemnej pomocy.

Dla Koleżanek i kolegów w Służbie niech będzie to rok samych sukcesów w służbie dla ojczyzny i satysfakcji z wypełnianych obowiązków. Niech sprawy w naszej Ojczyźnie pójdą w dobrym kierunku ku zadowoleniu wszystkich obywateli. Niech rządzący tym krajem przestrzegają Konstytucji jako symbolu praworządności a stanowione prawo niech uwzględnia wszystkie jej postanowienia. Odrzucajmy wszystko to co nas dzieli a szukajmy tego co nas łączy.

Przypominam wszystkim że Stowarzyszenie Nasze jest Organizacją Pożytku Publicznego i wspieranie naszej działalności poprzez przekazanie 1% PIT jest dla naszej działalności istotnym elementem finansowania naszej działalności.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Służby Celnej w Przemyślu

Stanisław Trojnar

insp.celny w stanie spoczynku

P.S.Przypominam nasze dane : Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Służby Celnej w Przemyślu ul ul. Sielecka 9 KRS 0000448983

Please publish modules in offcanvas position.